جراحی بینی استخوانی

مقدمه :
جراحی پلاستیک بینی یکی از عمل های زیبایی است که متقاضیان بسیاری دارد، اما با توجه به اهمیت بینی در چهره و نقش آن در زیبایی کلی صورت باید نکات و مواردی پیش از جراحی مد نظر قرار بگیرد .
بدین منظور توصیه می کنیم که مطلب ارائه شده را مطالعه بفرمایید.
سوالات :
جراحی زیبایی بینی به چه منظور انجام می شود ؟
• بینی استخوانی چه ویژگی هایی دارد ؟
• بینی استخوانی چه مزایایی دارد ؟
• ساختار بینی در نتیجه ی جراحی چه تاثیری می گذارد؟
• انتخاب جراح بینی چه میزان حائز اهمیت است ؟
جراحی زیبایی بینی به منظور اصلاح ایرادات و معایب ظاهری بینی مورد استفاد قرار می گیرد، جراحی بینی برای رفع انحراف و قوز روی بینی مفید است و البته نیاز به تخصص در زمینه ی جراحی پلاستیک و زیبایی خواهد داشت .
همانطور که می دانید بینی انواع مختلفی دارد :
1- بینی استخوانی
2- بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

ویژگی بینی های استخوانی

بینی های استخوانی ایده آل ترین بینی ها برای جراحی هستند ، البته بینی های گوشتی نیز مورد مناسبی برای جراحی هستند ، بینی های استخوانی عموما دارای استخوان های محکم و غضروف های سفت هستند که در زمان جراحی به راحتی قابل تغییر می باشند و برش های ظریفی را می توان برروی آن ایجاد نمود .
یکی از مهم ترین المان ها برای جراحی بینی کیفیت پوست و ضخامت پوست بینی است ، زمانی که پوست بینی کلفت و ضخیم باشد ، تغییرات ایجاد شده را به خوبی نشان نمی دهند و ممکن است تغییرات چشمگیر انجام شده در ظاهر ضخیم و برجسته بینی های گوشتی بارز نباشند ،در مقابل بینی های استخوانی دارای پوست ظریف و نازکی هستند که بعد از جراحی بینی به خوبی فرم می گیرند و تغییرات جراحی را نمایان می سازند ، این دسته از بینی ها برای نمونه های عروسکی و فانتزی مناسب هستند و البته فرم کوچک و سربالا در این نوع بینی به خوبی حفظ خواهد شد .
بینی های استخوانی تیغه های محکمی دارد،و البته برای جراحی بینی های فانتزی ، کوچک و سربالا مناسب هستند ، البته شناخت آناتومی کلی چهره و آ شنایی به علم زیبایی شناسی منجر به یک جراحی اصولی و متناسب با چهره خواهد شد که میزان رضایت مندی بالایی خواهد داشت .
ساختار بینی در نتیجه جراحی بینی
هرچه بینی مستحکم تر و غضروف های آن قوی تر باشد نتیجه ی جراحی نیز بهتر خواهد بود ، همانطور که بیان شد پوست نیز نقش به سزایی در نتیجه ی عمل بینی می گذارد ، جراحی بینی برای انواع گوشتی نیاز به تقویت غضروف ها و تکنیک های ویژه ی جراحی دارد که به طور کلی جراحی بینی گوشتی را از بینی استخوانی مجزا می سازد .

دقت در انتخاب جراح بینی

پیش از عمل جراحی بینی در انتخاب جراحتان دقت کافی داشته باشید تا بتوانید با آرامش خاطر و رضایتمندی کامل جراحی بینی را انجام دهید ، تخصص و تبحر و البته ذوق هنری و سلیقه ی جراح می تواند نقش به سزایی در آنچه شما انتظار دارید و بعد از جراحی دریافت می نمایید دارد .
با مشاهده نمونه کارهای ما در بخش گالری می توانید از مشاوره های دکتر علیرضا بخشایی کیا بهره مند شوید .
با تشکر مدیریت سایت دکتر بخشایی کیا جراح بینی اهواز

درباره دکتر بخشایی کیا

خدمات دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی : جراحی بینی , پروتز چانه , پروتز سینه ,پروتز باسن ,کاشت مو ,تزریق ژل ,تزریق بوتاکس,جراحی پلک ,لیفت صورت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *