عمل لیفت پیشانی

یکی از جراحی های رایج زیبائی عمل لیفت پیشانی می باشد. اگر ابروهای افتاده دارید و یا دارای چین های عمیق افقی برروی پیشانی ، یا چین های عمودی بین ابروها هستید می توانید اقدام به جراحی لیفت پیشانی و ابرو  نمائید و از داشتن چهره ای زیبا و شاداب لذت ببرید. باید توجه داشته باشید مهارت جراح در انجام این جراحی بسیار مهم بوده لذا در انتخاب جراح خود دقت کنید.

روشهای جراحی لیفت پیشانی

لیفت پیشانی روشهای مختلفی دارد که جراح با توجه به ارتفاع پیشانی و وضعیت صورت بیمارو چین و چروک پیشانی  از آنها استفاده می نماید( در اینجا پیشانی بلند، پیشانی بلندتراز 6 سانتی متر و پیشانی کوتاه، پیشانی کمتر از 6 سانتی متر را گوییم )
برای افراد با پیشانی بلند بهترین روش تکنیک لیفت از طریق برش Hairline است که محل اتصال قسمت مودار پوست سر و پوست پیشانی می باشد که در واقع پوست اضافه پیشانی برداشته شده و همزمان لیفت ابرو هم انجام میشود .
در پیشانی های کوتاه که دارای چین و چروک ناشی از اخم ابروها هستند روش برش کرونال دوطرفه(برش داخل موی جلوی سر) و یا روش اندوسکوپیک (دستگاه جراحی ویدئویی) مناسبترین روش می باشد که با دوربین و ایجاد برشهایی کوچک در محل رویش مو عضلات اخم را از بین میبرند و عضلات زیر پوست به وضعیت منسب برگشت داده شده و یا قسمتی از آن برداشته می شود و چینها و خطوطها قابل مشاهده پیشانی اصلاح میشود که باعث لیفت ابرو و ازبین رفتن همیشگی چینهای پیشانی میگردد.

لیفت پیشانی
روش دیگر برای پیشانی های کوتاه لیفت تمپورال (شقیقه) می باشد و مناسب برای افرادی است که چین و چروک بین ابرو ندارند و فقط افتادگی  دم ابرو دارند انجام میشود و به وسیله  برش در محل رویش مو در شقیقه انجام میشود که در واقع لیفت ابرو است و تاثیر چندانی در چین و چروک ناشی از اخم ندارد.
پس از جراحی معمولا پیشانی چسب زده می شود و یک بانداژ شل جهت کاهش تورم و کبودی انجام میگردد و در صورت لزوم لوله نازکی جهت خروج خون و مایعاتی که زیر پوست جمع می شود کار گذاشته خواهد شد.
امکان دارد بهبود زخم های اولیه از 6 تا 10 روز طول بکشد پس از آن بخیه ها و کلیپسها توسط جراح برداشته می شود و فرد فعالیت روزانه خود را می تواند انجام دهد و استفاده از مواد آرایشی برای محو کردن کبودی باقیمانده تا بهبودی کامل بلامانع است.
چند هفته طول خواهد کشید تا تورم کاملا از بین برود و شکل گرفتن خطوط جراحی و نمایان شدن نتیجه جراحی می تواند چندین ماه طول بکشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز.
هم چنین شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید .

download

درباره دکتر بخشایی کیا

خدمات دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی : جراحی بینی , پروتز چانه , پروتز سینه ,پروتز باسن ,کاشت مو ,تزریق ژل ,تزریق بوتاکس,جراحی پلک ,لیفت صورت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *