نکات قبل از عمل بینی

عمل جراحی زیبایی بینی بسیار مهم می باشد در کشور مانیز روز به روز به متقاضیان این عمل افزوده می شود در این مقاله نکات و مراقبت های قبل از عمل جراحی بینی را بیان می کنیم :

نکات قبل از عمل بینی

1-در رینوپلاستی تفاوت بین یک نتیجه خوب و یک نتیجه ضعیف در حد میلیمتر است .
2- اولین عمل رینوپلاستی در هر فرد بهترین فرصت برای گرفتن نتیجه موفق است بنابراین سعی کنید با انتخاب صحیح جراح خود این فرصت را از دست ندهید .
3- در بیماران ایرانی به علت مشکلات نوک بینی و نیاز به کار کردن روی آن عمل به روش باز ارجح است و عمل به روش بسته کمتر توصیه می شود .
4- قبل از انجام جراحی بینی باید بیمار ناشتا باشد ، خالی بودن معده موجب می شود که بیهوشی خطری برای بیمار نداشته باشد .
5- دو هفته قبل از عمل جراحی بینی از استعمال سیگار و دخانیات پرهیز کنید ، زیرا سیگار به دلیل داشتن نیکوتین زمینه تنگ شدن رگهای خونی می شود ، هم چنین نیکوتین پس از جراحی بینی سبب اختلال در گردش خون می شود .
6- از مصرف داروهای نظیر آسپیرین از دوهفته قبل از عمل اجتناب شود ،زیرا مصرف داروهای نظیر آسپیرین سبب جلوگیری از انعقاد طبیعی خون می شود .
7- قبل از انجام عمل بیمار باید پزشک جراح بینی را از تمامی بیماری های که دارد آگاه سازد حتی اگربیماری سرماخوردگی ساده باشد .
8- بهتر است بیمار یک پرستار برای خود انتخاب نماید ،زیرا نیاز است یک روز پس از عمل جراحی بینی بیمار به مدت 24 ساعت به طور کامل استراحت نماید .
9- به دلیل اینکه نیاز است بیمار 48 ساعت پس از عمل از کمپرس سرد استفاده نماید بهتر است کیسه های زیپ دار جهت گذاشتن یخ قبل از عمل تهیه شود .
10- داشتن استراحت کافی قبل از جراحی بینی
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک.
هم چنین شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید .

download

درباره دکتر بخشایی کیا

خدمات دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی : جراحی بینی , پروتز چانه , پروتز سینه ,پروتز باسن ,کاشت مو ,تزریق ژل ,تزریق بوتاکس,جراحی پلک ,لیفت صورت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *