کاشت موی طبیعی

در روش کاشت مو طبیعی موها از نواحی طرفین و پشت سر خود شخص گرفته می شود و به نواحی که نیاز است مانند نواحی طاس ، فرق سر و کم پشت پیوند داده می شود .
از نکات بارز کاشت مو می توان به دائمی بودن موها اشاره کرد ، کاشت موی طبیعی دارای ماندگاری همیشگی می باشد و به دلیل اینکه از موهای سر خود شخص استفاده شده است ، بسیار طبیعی جلوه می کند و در برخی از موارد نمیتوان آنها را از موهای خود شخص تشخیص داد .

کاشت مو طبیعی
در تمامی روش های جراحی کاشت مو هدف اصلی دستیابی به طبیعی ترین حالت ممکن است ، و روش کار بدین گونه است که موها را به حالت واحد های فولیکولی به شکل مجزا برداشته و سپس انتقال می دهند .
واحدهای فولیکولی معمولا کوچک هستند و در اکثر مواقع از دسته های یک الی چهار تار مو تشکیل شده اند .
جهت برداشتن این واحد ها نیاز است که شخصی که این کار را انجام می دهد دارای مهارت بالایی باشد ، بنابراین نیاز است که کاشت مو را در کلینیک های معتبر انجام دهید تا از عوارض جبران ناپذیری که ممکن است در مراکز نامعتبر انجام شود پیشگیری نمایید .
دکتر بخشایی کیا در اهواز بیش از هزاران عمل موفق کاشت مو داشته اند ، ایشان به سه روش FUT,FIT و روش ترکیبی کاشت مو را انجام می دهند .
دکتر بخشایی کیا در اهواز عمل کاشت مو را با استفاده از بهترین روش ها انجام می دهند و با توجه به نیاز بیمار و میزان کم پشت بودن موها بهترین روش را برای بیمار برمیگزینند .
اعمال جراحی کاشت مو که دکتر بخشایی کیا در اهواز انجام می دهند بدون هیچ گونه  باقی ماندن جای زخم  می باشد و در اغلب موارد بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند .
پس از کاشت مو نیازی به استراحت در منزل نمی باشد و شخص یک روز پس از عمل کاشت مو می تواند به انجام فعالیت های روزانه یا بازگشت به سر کار را داشته باشد .
شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در خصوص کاشت مو با دکتر بخشایی کیا در اهواز در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک در اهواز.
هم چنین شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید .

download

درباره دکتر بخشایی کیا

خدمات دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی : جراحی بینی , پروتز چانه , پروتز سینه ,پروتز باسن ,کاشت مو ,تزریق ژل ,تزریق بوتاکس,جراحی پلک ,لیفت صورت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *