کاشت مو

می دانید که مو یکی از مهمترین عواملی است که در زیبایی یک فرد تاثیر بسیاری دارد.بنابراین نیاز است که به خوبی از موهایتان مراقبت نمایید تا بتوانید موهایی جذاب و سالم داشته باشید.

برخی از افراد به دلایل مختلف ممکن است دچار ریزش مو شوند.البته این اتفاق بیشتر در آقایان رخ خواهد داد. ریزش موی شدید در آخر موجب طاسی خواهد شد و ممکن است که شما مجبور شوید کاشت مو انجام دهید.

کاشت مو معمولا برای افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند مناسب است و می تواند در کمترین زمان موجب رشد مجدد موهای شما شود.اغلب افرادی که متوجه ی کم پشت شدن و نازک شدن موهای خود می شوند برای کاشت مو اقدام می کنند.

روشهای کاشت مو طبیعی

کاشت مو معمولا به دو روش

  • FIT
  • FUT

انجام می شود.در برخی مواقع نیز از روش ترکیبی استفاده می شود.هر روش مراحل خاص خود را دارد که با مشورت پزشک می توان روش مناسب را انتخاب نمود.

کاشت مو

نحوه ی انجام کاشت مو

کاشت مو یکی از عمل هایی است که بدون هیچ بیهوشی انجام می شود و بیمار دردی را حس نخواهد کرد.یک جلسه کاشت مو ممکن است بین 3 تا 8 ساعت طول بکشد ولی در برخی مواقع به دلیل ازدیاد موهای کاشت شده ممکن است که در صورت تمایل بیمار عمل کاشت مو در دو روز انجام شود.

سر بیمار به مدت یک روز پانسمان است.موهای کاشت شده در هفته های اول بعد از عمل دچار ریزش می شوند ولی این امر طبیعی است و موهای فرد مجدد رشد می کنند.در ابتدا موها نازک و کرکی هستند اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا به مرور ضخیم می شوند.

توصیه های قبل از کاشت مو طبیعی

قبل از اینکه برای انجام کاشت مو اقدام نمایید بهتر است که با یک پزشک در این زمینه مشورت کنید.

نیاز است که پزشک موهای شما را مشاهده نماید و روش کاشت موی مناسب شما را تشخیص داده و همچنین خط رویش مناسب را تعیین کند تا بتوانید به بهترین نحو کاشت مو را انجام دهید.

برخی دیگر از اقدامات قبل از کاشت موعبارتند از:

  • عدم ابتلا به بیماری های خاص
  • عدم مصرف مشروبات الکلی 10 روز قبل از عمل
  • عدم مصرف دخانیات 10 روز قبل از عمل
  • عدم مصرف داروهای مسکن و ضد انعقاد خون

به همین دلیل نیاز است که پزشک شما را معاینه کند و در صورت لزوم توصیه های لازم را به شما بگوید و بعد از آن برای انجام کاشت مو آماده شوید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک.
هم چنین شما عزیزان می توانید در صفحه اینستاگرام ما را همراهی کنید .

download

درباره دکتر بخشایی کیا

خدمات دکتر علیرضا بخشایی کیا فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی : جراحی بینی , پروتز چانه , پروتز سینه ,پروتز باسن ,کاشت مو ,تزریق ژل ,تزریق بوتاکس,جراحی پلک ,لیفت صورت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *