دکتر علیرضا بخشایی کیا / جراحی بینی / هزینه جراحی بینی چقدره؟؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه جراحی بینی چقدره؟؟

می توانیم با قطعیت بگوییم که مهم ترین و پر تکرار ترین سوالی که از ما پرسیده می شود، در رابطه با هزینه عمل بینی است. از آنجا که دکتر علیرضا بخشایی کیا در شهرهای مختلفی به انجام جراحی های زیبایی و مخصوصا عمل بینی می پردازند، بیش ترین سوالات از ما با موضوع هزینه عمل بینی در تهران است.
در این مقاله در رابطه با این موضوع صحبت کرده و هزینه دقیق جراحی بینی در تهران و توسط دکتر بخشایی کیا را به اطلاع شما عزیزان رسانده ایم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در صورتی که از این فاکتورها بی اطلاعید، حتما به جدول زیر توجه کنید:

دستمزد جراح

میزان دستمزد جراح بینی با توجه به میزان تحصیلات، مهارت و تجربه وی تعیین می شود.

بیمارستان

این که شما در کدام بیمارستان یا کلینیک به جراحی بینی خود می پردازید، تا حد زیادی بر روی نتیجه ای که از عمل می گیرید، موثر است. چرا که تجهیزات اتاق عمل در روند این جراحی بسیار موثرند.

نوع عمل بینی

جراحی بینی انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها نیاز به پیاده سازی تکنیک های مختلفی دارند. هزینه عمل بینی برای هر یک از این روش ها متفاوت است. در بخش زیر همه چیز درباره انواع عمل بینی را بخوانید.

شهر

این که شما در تهران بینی خود را عمل کنید یا شهرستان، بر روی هزینه ای که باید بپردازید موثر است. بسیاری از افراد به دلیل وجود پزشکان با تجربه تر و ماهرتر به تهران سفر می کنند تا جراحی بینی خود را انجام دهند. با وجود این که هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان متفاوت است.

بیهوشی

عمل بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود. این که پزشک بیهوشی چه میزان دستمزد دریافت کند هم بر روی میزان قیمت عمل بینی موثر است.

انواع عمل بینی و تاثیر آن ها بر قیمت جراحی بینی

امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در زمینه انجام جراحی زیبایی بینی حاصل شده است، روش های مختلفی بررای انجام این عمل روی کار آمده و جراح می تواند با توجه به بررسی های انجام شده بر روی بینی و صورت فرد، بهترین نوع عمل بینی را پیشنهاد دهد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید: هزینه عمل بینی با توجه به نوع جراحی متفاوت است و عمین عامل می تواند بر روی تصمیم شخص متقاضی عمل بینی تا حد زیادی موثر باشد.

هزینه عمل بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی یکی از حساس ترین انواع عمل بینی است. همان طور که در مقاله جراحی بینی گوشتی گفتیم، این نوع بینی ها به دلیل داشتن ضعف در بخش اسکلتی خود نیازمند تقویت می باشند.

به همین دلیل است که انجام عمل بینی گوشتی بهتر است توسط یک جراح فوق تخصص پلاستیک انجام گیرد تا بتواند اقدامات لازم برای تقویت غضروفی بینی یعنی پیوند غضروف به بینی را به انجام برساند.

به این دلیل که به اقدامات مراقبتی و مستحکم سازی مختلفی برای انجام جراحی بینی گوشتی نیاز است تا از افتادگی بینی گوشتی بعد از عمل جلوگیری گردد، به همین دلیل هزینه عمل بینی گوشتی می تواند بیش تر باشد.

نمونه طبیعی

هزینه جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی همان طور که از نام آن مشخص است، برای بینی های غضروفی و استخوانی انجام می شود و به همین دلیل به این اسم معروف شده است.

بینی های استخوانی بیشترین مشکل را در بخش نوک بینی دارند که به صورت عقابی است و بر روی تیغه بینی هم معمولا قوز وجود دارد. هر یک از این موارد می توانند بر روی هزینه عمل بینی استخوانی موثر باشند.

نمونه کار عمل بینی استخوانی

هزینه جراحی بینی فانتزی

یکی دیگر از دسته بندی هایی که می توان برای انواع عمل بینی در نظر گرفت، بر اساس مدل بینی بعد از جراحی است. این مدل ها به دو دسته طبیعی و فانتزی تقسیم می شوند.

بهترین مدل عمل بینی با توجه به حالات چهره شما انتخاب می شود. چرا که در نهایت، هدف از جراحی بینی افزایش تناسب میان بینی و کل صورت است.

جراحی بینی فانتزی برای افرادی مناسب است که خواهان داشتن بینی بسیار ظریف، سربالا و داری تیغه انحنا دار هستند.

هزینه عمل بینی طبیعی

بیش تر داوطلبان جراحی بینی طبیعی، آقایان و خانم هایی هستند که می خواهند شکل معمولی و طبیعی بینی شان بعد از جراحی رینوپلاستی حفظ شده و تغییر شکل زیاد بینی باعث تغییر چهره شان نشود. هزینه های عمل بینی طبیعی هم مانند هر نوع دیگری با توجه به مشکلات ساختاری و ظاهری بینی فرد تعیین می گردد.

نمونه کار جراحی بینی دکتر بخشایی کیا

هزینه جراحی بینی باز

جراحی بینی باز همان روش سنتی برای انجام تغییرات بر روی بینی است. این عمل به این صورت انجام می شود که بر روی بینی و بین دو سوراخ بینی برش ایجاد شده و دسترسی جراح به بخش های داخلی بینی به بیش ترین میزان ممکن می رسد.

هزینه عمل بینی بسته

بسیاری از افراد برای جلوگیری از باقی ماندن جای بخیه بعد از عمل بینی، روش دیگری را به جز روش باز انتخاب می کنند. این روش به جراحی بینی بسته معروف است و در طی آن دیگر برشی بر روی بینی ایجاد نمی شود. بلکه تنها در داخل بینی برش و بخیه زده می شود.

هزینه عمل ترمیمی بینی

عمل ترمیم بینی نسبت به همه انواع دیگر جراحی بینی دارای ریسک بالاتر و نیازمند تبحر، تمرکز، آگاهی زیبایی شناختی و تجربه بالا است. به گفته دکتر علیرضا بخشایی کیا، جراح بینی در تهران هزینه ترمیم بینی بیش تر جراحی اولیه است.

قیمت واقعی عمل بینی

قیمت واقعی عمل بینی را تنها در جلسه مشاوره پیش از عمل و بعد از بررسی دقیق بینی شما اعلام خواهیم کرد. اما در صورتی که برای دانستن هزینه عمل بینی تان عجله دارید و میزان آن بر روی تصمیم شما موثر است، می توانید عکس بینی خود را به اینستاگرام دکتر علیرضا بخشایی کیا دایرکت کنید و هزینه عمل بینی خود را دریافت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]
دکتر بخشایی کیا

دکتر علیرضا بخشایی کیا، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

رتبه برتر بورد تخصصی جراحی عمومی سال 1386
رتبه برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک در سال 1390
استادیار دانشگاه جندی شاپور
عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

Call Now Buttonتماس با پزشک