دکتر علیرضا بخشایی کیا / جراحی بینی / بهترین جراح لیپوساکشن در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

لیپوساکشن از جمله مهم ترین جراحی های زیبایی است که این روزها برای حذف چربی های اضافی در بخش های مختلف بدن انجام می شود. این جراحی علی رغم این که روشی ایمن و بی خطر برای تخلیه چربی های شکم و پهلو ها و سایر بخش های اندام است، اما از حساسیت بالایی برخوردار است و باید توسط بهترین جراح لیپوساکشن در تهران انجام شود. چرا که بهترین جراح لیپوساکشن می تواند با تکیه بر تجربه و تخصصی که در انجام این جراحی کسب کرده است بهترین روند جراحی را برنامه ریزی کند و بهترین نتایج برای شما رقم بخورد.

لیپوساکشن در تهران

 

لیپوساکشن چیست و چرا انجام می شود؟

لیپوساکشن یا Liposuction کلمه ای است که از دو بخش Lipo به معنای چربی و Suction به معنای بیرون کشیدن تشکیل شده است. در روند این عمل، جراح لیپوساکشن با در نظر گرفتن برنامه درمانی مناسب، به شما برای داشتن اندامی زیباتر و لاغرتر کمک می کند. در این مقاله هدف ما معرفی بهترین جراح لیپوساکشن در تهران و افزایش آگاهی شما از ویژگی هایی که چنین پزشکی باید داشته باشد، بوده است.

بهترین جراح لیپوساکشن چه کارهایی انجام می دهد؟

زمانی که شما به یک جراح لیپوساکشن خوب در تهران مراجعه می کنید، وی در ابتدا برای این که بتواند بهترین برنامه ریزی را داشته باشد مراحل ضروری جراحی لیپوساکشن را طی می کند. مراحل از این قرارند:

بیشتر بخوانید
عوارض عمل بینی

مشاوره قبل از عمل

 • جراح ابتدا از شما شرح حال می گیرد تا از وضعیت شما آگاهی پیدا کند. سپس با معاینات دقیق فیزیکی بخش های مختلف بدنی تان را که نیازمند جراحی لیپوساکشن است را مورد بررسی قرار می دهد.
 • سپس با طرح سوالاتی از خواسته ها و انتظارات مراجعه کننده آگاه می شود و در صورت امکان و منطقی بودن، آن ها را در روند برنامه ریزی برای جراحی لحاظ می کند.
 • در جلسات اولیه که مراجعه کننده و جراح با هم صحبت می کنند، تمامی عوارض لیپوساکشن و نیز مزایای لیپوساکشن به مراجعه کننده گفته می شود تا وی با آگاهی دقیق در خصوص انجام یا عدم انجام این عمل تصمیم گیری کند.

آمادگی قبل از لیپوساکشن

 • بعد از این که فرد تصمیم نهایی را در خصوص انجام جراحی لیپوساکشن گرفت جراح از آمادگی های قبل از جراحی لیپوساکشن اطلاعاتی را در اختیار وی قرار می دهد تا با رعایت آن ها روند جراحی با موفقیت بیشتری پیش رود.
 • در روز عمل، مراحل جراحی لیپوساکشن به طور دقیق و با مهارت زیاد طی می شود و از نقاط مختلف چربی ها خارج می شوند.

بعد از چربی کشی

 • مرحله بعد از جراحی لیپوساکشن، دوره نقاهت بعد از عمل لیپوساکشن است که در طول آن باید مراقبت های بعد از جراحی لیپوساکشن به درستی انجام شود.

مزایای لیپوساکشن

 

توصیه های بهترین جراح لیپوساکشن

دکتر علیرضا بخشایی کیا، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران، توصیه ها و نکاتی را در خصوص انجام جراحی لیپوساکشن ارائه می کند که مهم ترین آن ها موارد زیر هستند:

 • انجام جراحی لیپوساکشن هرگز نمی تواند جایگزین ورزش کردن و انواع رژیم های غذایی باشد. بنابراین در صورتی که راه های مذکور (ورزش و رژیم) را طی کرده اید و پاسخی دریافت نکرده اید مجاز هستید که از جراحی لیپوساکشن برای کاهش میزان چربی های موضعی کمک بگیرید.
بیشتر بخوانید
اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین کاندیداهای لیپوساکشن

 • بهترین کاندیداها برای انجام جراحی لیپوساکشن کسانی هستند که وزن شان ثابت است و در فواصل زمانی کوتاه تغییر نمی کند.
 • جراحی لیپوساکشن بهترین روش برای حذف و تخلیه چربی هایی است که به طور موضعی در بخش هایی از ران ها، بازو ها، پشت، پهلو ها و شکم انباشته شده اند. در نتیجه افراد دارای چربی های موضعی بهترین گزینه برای این اقدام زیبایی هستند.
 • کسانی که چربی های انباشته شده زیادی دارند گزینه مناسبی برای انجام جراحی لیپوساکشن نیستند. بنابراین بهتر است که از سایر روش های درمانی کمک بگیرند.

مراقبت های بعد از لیپوساکشن

 • مراقبت های بعد از جراحی لیپوساکشن به اندازه روند جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین تمامی نکاتی که از سوی بهترین جراح لیپوساکشن در تهران مطرح می شود را با دقت انجام دهید.
 • لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن کلی بدن نمی باشد. بنابراین کسانی که می خواهند کاهش وزن داشته باشند باید حتما از دیگر روش های کاهش وزن نیز در کنار جراحی لیپوساکشن کمک بگیرند تا به مطلوب خود دست پیدا کنند.

بهترین جراح چربی کشی در تهران چه کسی است؟

در این مقاله تلاش کردیم که در زمینه مهم ترین پرسشی که از سوی متقاضیان جراحی لیپوساکشن مطرح می شود مباحثی را مطرح سازیم که پاسخ گوی پرسش باشد.

توصیه مهمی که در تمامی مقاله های خود عنوان می کنیم این است که علیرغم اینکه این جراحی از درصد موفقیت بالایی برخوردار است اما باید به دست معتبرترین و بهترین جراح لیپوساکشن در تهران انجام شود. قطعاً تخصص، تجربه و مهارت پزشک جراح در روند عمل لیپوساکشن از مهم ترین عوامل موفقیت روند جراحی و نتیجه بخشی آن است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دکتر بخشایی کیا

دکتر علیرضا بخشایی کیا، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

بیشتر بخوانید
تزریق ژل به بینی

رتبه برتر بورد تخصصی جراحی عمومی سال 1386
رتبه برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک در سال 1390
استادیار دانشگاه جندی شاپور
عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

Call Now Buttonتماس با پزشک